Nasza praca oczami pacjentów

Do neurologopedy – Pani Bogusi trafiliśmy, kiedy Mateuszek miał cztery lata. Diagnoza – autyzm – była dla nas trudna. Razem z Panią Bogusią podjęliśmy się walki nie tylko o to, żeby nasz Synek mówił, ale i jak się później okazało terapia dała efekty w postaci dużej poprawy w komunikowaniu się z nami, z rodzeństwem i z innymi ludźmi. Teraz Mateuszek chodzi już do szkoły. Z Panią Bogusią uczy się czytać wg Metody Krakowskiej. Mateuszek bardzo lubi pracować tą metodą. Każde spotkanie jest dla niego miłym przeżyciem. W dniu terapii Synek dopytuje się, kiedy przyjdzie do Pani Bogusi, a proszę wierzyć, że doświadczenia z terapeutami były różne. Pani Bogusia zawsze potrafiła sobie poradzić z trudnymi sytuacjami i nastrojami Mateuszka. Często też była dla mnie wsparciem. Jest to Neurologopeda bardzo poukładana, ciepła, zawsze uśmiechnięta, a przy tym dysponująca bardzo szeroką wiedzą, ze świetnym podejściem do swoich małych pacjentów. Również gabinet jest doskonale wyposażony w profesjonalne pomoce. Polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają dobrego logopedy!

Marzena – mama Mateuszka

Z całego serca polecam zajęcia z neurologopedą Bogusławą Kwiecińską. Pani Bogusia to ciepła i najsympatyczniejsza osoba, na którą trafiliśmy podczas długiej drogi leczenia mojego 4,5-letniego Synka chorującego na mózgowe porażenie dziecięce. Pomaga zarówno Jemu, jak i mi. Dzięki ćwiczeniom i masażom, których Nas nauczyła, Kacperek przestał się nadmiernie ślinić, wyraźnie mówi. Uważam, że dzieci potrzebujące wsparcia ze względu na jakiekolwiek zaburzenia z poprawnym funkcjonowaniem powinny trafić właśnie tutaj. Tak jak my, aby otrzymały fachową pomoc, o którą ciężko w dzisiejszych czasach.

Marika – mama Kacperka

Moja Ola zaczęła uczęszczać na terapię do Pani Bogusi Kwiecińskiej, kiedy była jeszcze zupełnie malutka. Nie wiedziałam, jaka przyszłość nas czeka. Czy Ola będzie mówić i jak. Moja Córka ma Zespół Downa i wiedziałam, że praca z neurologopedą jest bardzo ważna dla mojego dziecka. Pani Bogusia pracowała z moją Olą kilka lat. Efekty są niesamowite! Moja Ola pięknie mówi. Teraz z Panią Bogusią pracują już tylko nad głoską „r” i uczą się czytać wg Metody Krakowskiej. Nikt wcześniej nie podszedł do mojego dziecka tak indywidualnie. Nie ukrywam, że konieczna była i nadal jest systematyczna praca w domu i przygotowywanie się do kolejnych zajęć. Ale naprawdę opłacało się! Pani Bogusia jest zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć, zawsze uśmiechnięta, ale i wymagająca. Moja Ola mówi, że też będzie uczyć mówić inne dzieci tak jak Pani Bogusia. Kiedy tylko przekraczamy próg gabinetu logopedycznego, uśmiech nie schodzi z twarzy mojej Córki. Ola bardzo lubi te zajęcia i zawsze chętnie w nich uczestniczy. Polecam z pełną odpowiedzialnością!

Renata – mama Oli

Panią Bogusię Kwiecińską polecam wszystkim rodzicom dzieci, które wymagają profesjonalnej diagnozy i terapii neurologopedycznej. Pani Bogusia Kwiecińska wkłada dużo serca w swoją pracę z dzieckiem, a dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i wytężonej pracy jak i podejściu do Małego Pacjenta, osiąga zamierzone cele terapii. Zajęcia zawsze są prowadzone w miłej atmosferze, z dużą cierpliwością i życzliwością dla dziecka i rodzica.

Magdalena – mama Patryka

Pani Bogusia Kwiecińska jest ciepłym i cierpliwym logopedą. Jest skuteczna i profesjonalna. Z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Zaangażowana w to, co robi, gdyż naprawdę chce pomóc. Ma świetny kontakt z dziećmi. Posiada spore doświadczenie w pracy z dziećmi posiadającymi opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego dla dzieci z zaburzeniami w rozwoju mowy. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej terapii i polecam Panią Bogusię z całego serca!

Monika – mama Bartka

Moja 10 letnia córka Julia trafiła do pani Bogusi w okresie niemowlęcym. Przez te wszystkie lata pani Bogusia dała się poznać jako miła, empatyczna, życzliwa i niezwykle ciepła osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci. Jest człowiekiem nastawionym na dobro i pomoc innym. Zainteresowana stanem zdrowia pacjenta, otwarta na sugestie i uwagi. Wysokie kompetencje pozwoliły na stosowanie różnych metod w terapii logopedycznej, i tak córka była prowadzona między innymi: metodą symultaniczno – sekwencyjną „Kocham czytać” Jagody Cieszyńskiej, elementami metody werbo– tonalnej, elementami zabaw z wykorzystaniem integracji sensorycznej, elementami masażu Castillo Rodolfo Moralesa, ćwiczeniami narządów artykulacyjnych, wywoływaniem i utrwalaniem prawidłowej wymowy głosek. Aktualnie jest objęta terapią miofunkcjonalną. Julia bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach. Zrobiła duże postępy. Z dziecka niemówiącego stała się „wygadaną” nastolatką. Z uwagi na chorobę z którą się urodziła (Zespół Pradera- Williego) wymaga stałej, długotrwałej terapii neurologopedycznej. Dla nas pani Bogusia jest prawdziwym specjalistą z wysoką kulturą osobistą dlatego współpraca jest nie tylko korzystna, ale i przyjemna. Zdecydowanie polecamy!

Dorota Kataryńczuk - Borowik

Pani Bogusława Kwiecińska to wspaniały logopeda! Mój Syn Jakub jest pod opieką Pani Bogusi już trzeci rok. Choruje na autyzm. Już po kilku miesiącach terapii efekty zaczęły napawać nas optymizmem. Tak naprawdę to Pani Bogusia nauczyła mówić moje dziecko. Teraz Kubuś rozmawia nie tylko ze mną w domu, ale i z Babcią, kolegami i koleżankami w szkole, czy różnymi ludźmi, których spotykamy. Jako ojciec dziecka z tak złożonym problemem jakim jest autyzm czuję się komfortowo widząc, że Pani Bogusia prowadzi terapię z Kubusiem nie ograniczając się do jednej metody. W terapii wykorzystuje Metodę Krakowską – Kubuś uczy się czytać. Współpracuje z różnymi specjalistami mając na uwadze kompleksowe podejście do wielu sfer funkcjonowania mojego Synka. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Czuję się zrozumiany jako Rodzic, A Pani Bogusia, mimo iż jest specjalistką, zawsze szanuje moje zdanie wiedząc, że ja jako Rodzic mam największą wiedzę o problemach mojego dziecka. Szczerze polecam terapię logopedyczną u Pani Bogusi.

Zbigniew – tato Jakuba

Jesteśmy rodzicami 6,5 - letniego syna Mateusza. Pani Bogusława Kwiecińska jest terapeutą wspierającym mowę naszego syna od dwóch lat. Pani Bogusia jest podporą i ostoją w tym jakże ważnym dla nas i naszego dziecka czasie. Również dla innych dzieci. Wspiera dzieci swoją wiedzą logopedyczną i doświadczeniem. Poprzez zajęcia indywidualne przekazuje rzetelnie swoją wiedzę ucząc prawidłowej wymowy. Mateusz czuje się na zajęciach u Pani Bogusi jak w domu, czyli swobodnie. Dla nas rodziców dała się poznać jako osoba kompetentna, mądra i komunikatywna. Pani Bogusława Kwiecińska to dla naszego dziecka terapeuta idealny. Zawsze wita i żegna dziecko z uśmiechem, przez co daje wyraz profesjonalnemu podejściu do swojej pracy. My jako rodzice Mateusza jesteśmy z Pani Bogusławy bardzo zadowoleni, darzymy Ją wielkim szacunkiem i zaufaniem. Nie wiemy, jak dziękować Pani Bogusi za to, że zajęła się naszym synem, który ma problemy z wymową. Syn bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia. Idzie na nie z wielką radością. Często nie może doczekać się kolejnych zajęć. Pani Bogusława Kwiecińska jest godnym polecenia specjalistą.

Anna i Krzysztof Kuchczyńscy – rodzice Mateusza

Moja Córeczka bardzo śliniła się, nie chciała jeść. Jak później dowiedziałam się, po prostu nie mogła jeść. Trafiłam do Pani Bogusi w sumie w przez przypadek. Chciałam sprawdzić, czy moje dziecko rozwija się prawidłowo pod kątem logopedycznym. Pani Bogusia po przeprowadzonym wywiadzie ze mną, zbadała moją Zuzię i od razu powiedziała, że moja Córka ma skrócone wędzidełko pod językiem i stąd jej problemy. Pokierowała nas do zaprzyjaźnionego do laryngologa, z którym współpracuje na podcięcie wędzidełka. Zabieg był krótki, a nasze problemy w końcu skończyły się! Polecam wszystkim mamom Maluchów! Wędzidełko to jednak ważna sprawa w życiu każdego człowieka, a już szczególnie takiego Maluszka.

Marta – mama Zuzi

Gorąco polecam terapię u Pani mgr Bogusławy Kwiecińskiej. Mój synek jest dzieckiem nieufnym, ale z Panią Bogusią ma doskonały kontakt i bardzo chętnie uczęszcza na terapię. Pani magister jest osobą empatyczną i bardzo cierpliwą. Ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę. Wiem, że pracuje wg najnowszych i sprawdzonych metod leczenia. Nie ogranicza się tylko do pracy z dzieckiem na zajęciach, ale przekazuje nam rodzicom wskazówki jak postępować z synkiem w domu. Gorąco Polecam Panią mgr jako terapeutę – neurologopedę.

Anna Worotniak - Fiszer - mama Gabrysia